Bieżąca mapa zachorowań na chorobę koronawirusową

Aktualizowana na bieżąco mapa zachorowań na koronawirusa podawana jest w serwisie dla pacjentów onkologicznych Zwrotnik Raka. Choroba prędko rozprzestrzenia się we wszystkich krajach, w tym też w Polsce. Dlatego nie jest czymś dziwnym, że osoby z grup zagrożonej mają przedstawiane wiadomości na bieżąco. I0 to właśnie do tej grupy wliczają się osoby chorujące na nowotwory. Za pośrednictwem aplikacji ArcGIS możliwe jest kontrolowanie liczby zakażonych pacjentów w konkretnych państwach oraz kontynentach.

Z mapki można korzystać bez trudności, gdyż jest przejrzysta, a w jej lewym górnym rogu umieszczony jest przycisk, umożliwiający przybliżanie oraz oddalanie grafik. Przedłożona mapa zachorowań na koronawirusa aktualizowana jest parę razy dziennie. W związku z tym użytkownicy, jacy na nią zaglądają mają pewność, że otrzymują wgląd do jedynie merytorycznych danych. Na mapie uwzględniane są wyłącznie oficjalnie potwierdzone jednostki. Można także sprawdzić liczbę chorych, jacy wyzdrowieli, jak i liczbę przypadków śmiertelnych. Każdy może więc skontrolować, gdzie występuje koronawirus oraz obeznać się ze szczegółowymi statystykami. W dodatku, osoby korzystające z portalu mogą przeglądać zakładkę koronawirus a nowotwór.

Dzięki temu są poinformowani, jak mają codziennie się zachowywać, żeby unikać ryzyka zakażenia. Obserwując mapę systematycznie można zobaczyć, gdzie w Europie jest największa liczba chorujących. W dodatku, można również oceniać sytuację panującą na całym świecie. Niestety, w tej chwili COVID – 19 rozprzestrzenił się już na całym świecie.

Aktualizacja mapy, w odniesieniu do kolejnych wskaźników wskazuje, że na całym świecie zaraziło się już ponad 500 tysięcy ludzi, a liczba osób zmarłych z powodu COVID – 19 wyniosła mniej więcej dwadzieścia pięć tysięcy. Ozdrowiało około sto dwadzieścia pięć tysięcy osób. Liczba osób zakażonych COVID – 19 na terenie Polski wynosi więcej niż tysiąc dwieście osób. Statystyki trzeba obserwować systematycznie, ponieważ prędko ulegają zmianom.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz