Czy warto stosować testosteron?

Sterydy anaboliczne, które dzisiaj dostępne są na rynku, to bardzo różne preparaty. Jeśli chodzi o popularne sterydy online, to nie można zapomnieć o testosteronie. To jeden z bardziej znanych anabolików, którego jednak wiele osób się obawia. Jakie są rodzaje testosteronu? Czy warto go stosować, jeśli chcemy cieszyć się ładnie umięśnioną sylwetką?

Jakie są rodzaje testosteronu?

Wyróżnia się trzy podstawowe formy testosteronu, które określa się mianem tak zwanych estrów. Dostępne są estry:

  • krótkie;

  • średnie;

  • długie.

Estry krótkie to anaboliki, które charakteryzują się naprawdę szybkim czasem wchłaniania. Ich maksymalne stężenie we krwi pojawia się nie później, jak czterdzieści osiem godzin po zażyciu. Estry średnie działają wolniej, ale ich stężenie we krwi utrzymuje się znacznie dłużej. Oznacza to, że trzeba je stosować rzadziej – nawet raz na dwa tygodnie, co dla wielu osób jest naprawdę wygodne. Estry długie także stosuje się rzadko – z częstotliwością zbliżoną do estrów średnich. Bardzo długo utrzymują się w organizmie, gwarantując naprawdę dobry efekt.

Jakie korzyści przynosi przyjmowanie testosteronu?

Wiele osób szukających dla siebie idealne anaboliku zastanawia się nad tym, czy warto postawić na testosteron. Okazuje się, że jest to anabolik, który przynosi szereg korzyści. Przede wszystkim świetnie spala tłuszcz i pozwala na budowanie suchych mięśni. Zapewnia także znaczny przyrost siły. Trzeba jednak pamiętać, aby zawsze stosować go zgodnie z zaleceniami producenta. Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać określonych na preparacie dawek. Dzięki temu nie pojawią się efekty uboczne.

Ile kosztują anaboliki takie, jak testosteron?

Anaboliki to preparaty, które różnią się nie tylko działaniem, ale również ceną. Wystarczy znaleźć sterydy cennik, aby szybko poznać ceny konkretnych preparatów. Warto pamiętać, że sterydy cennik różni się w zależności od rodzaju środka zawierającego testosteron.

Testosteron to skuteczny anabolik, który gwarantuje bardzo dobre efekty. Naprawdę warto go stosować.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz