Dezynsekcja Siedlce

Nikt nie chciałby dzielić mieszkania z nieproszonymi gośćmi, jakimi są różnego typu insekty. Jeżeli jednak zasiedliły one pomieszczenia użytkowe, to nasza firma oferuje profesjonalną dezynsekcję w konkurencyjnej cenie. Warto zaufać specjalistom i raz na zawsze pozbyć się problemu.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Oferowane przez nas usługi dezynsekcji są zawsze bezpieczne i zgodne z systemami wyznaczającymi wszelkie normy na stosowane środki: GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) oraz HACCP (Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli). Nasze działania opierają się na stosowaniu dużej ilości substancji czynnych, co uniemożliwia uodparnianie się insektów na dany środek i pozwala na całkowite pozbycie się ich. Po każdym wykonaniu usługi nasza firma wystawia klientom dokumenty, w których zawarte są informacje dotyczące nazwy oraz stężenia użytego preparatu.

Nasze metody zwalczania insektów

  • Ozonowanie – stosowane przy zwalczaniu prusaków, moli i pluskiew. Jest to metoda całkowicie bezpieczna dla ludzi, ponieważ przebiega bez użycia środków chemicznych.
  • Zamgławianie ULV – pozbywamy się w ten sposób pluskiew, pcheł oraz prusaków. Ten rodzaj dezynsekcji jest oparty na użyciu urządzenia aerozolującego, które wytwarzając mgłę na bazie środka chemicznego dociera do każdego zakamarka pomieszczenia skutecznie pozbywając się wszystkich owadów.
  • Oprysk szczegółowy – używany do zwalczenia mrówek, moli oraz rybików. Polega na wykorzystaniu opryskiwaczy ciśnieniowych, które rozpylają odpowiednie stężenia środków owadobójczych w miejscach występowania insektów.
  • Gazowanie – wykonywane w przypadku inwazji pluskwy domowej. Odbywa się dzięki używaniu środków w postaci lotnej (gazu, pary), dzięki czemu możliwe jest dotarcie do każdego owada.

Bogata oferta

Nasza firma używa do dezynsekcji wielu sprawdzonych metod, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaradzić niemal każdemu rodzajowi intruzów w pomieszczeniach. Oprócz wcześniej wymienionych owadów, mamy w ofercie także zwalczanie os i szerszeni oraz odkomarzanie i pozbywanie się kleszczy. W przypadku obecności gniazd os i szerszeni warto zwrócić się zawsze do specjalistów, gdyż samodzielne próby usuwania ich mogą skutkować użądleniami, które narażają zdrowie i życie.

Firma godna zaufania

Nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz posługują się najwyższej jakości wiedzą w danym temacie. Duża ilość zdobytych przez nas certyfikatów związanych z dezynsekcją i jej bezpieczeństwem gwarantuje, że każdy zabieg przeprowadzony przez nas będzie najwyższej jakości. Liczy się nie tylko skuteczne usunięcie insektów, ale również bezpieczeństwo osób, które nam zaufały. Dezynsekcja siedlce pomoże Ci w uporaniu się ze szkodnikami.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz