Dieta układana przez profesjonalnego dietetyka jako gwarancja zdrowego żywienia

Dieta ułożona przez rzetelnego dietetyka to gwarancja zdrowego żywienia. W Centrum Dietetyki i Terapii Symbioss wsparcia mogą szukać klienci którzy zmagają się z: boreliozą, migreną, astmą, alergią, trądzikiem, Hashimoto, celiakią, łuszczycą, świądem, biegunkami albo zaparciami. Dodatkowo warto korzystać z rad dietetyków z Symbioss gdy zmagamy się z chronicznym przemęczeniem, stresem, bądź małą energią.

W pierwszej kolejności odbywa się dokładny wywiad z klientem, na bazie jakiego przedłożona jest diagnoza. Potem ustalony zostaje plan odżywiania. Może być też wprowadzana terapia generatorem plazmowym lub terapia manualna razem z masażami. Klienci mogą oczekiwać na stałe wsparcie w utrzymaniu motywacji do podtrzymania diety.

Wszechstronna pomoc medyczna przynosi doskonałe efekty. Konsumenci, którzy zechcą się doinformować, w jaki sposób poprowadzić zdrowy tryb życia, nabiorą przekonania, że mogą zdobyć tutaj wiele wiadomości. Ekspertka będzie przekonywać ich, jak znacząca jest odmiana dotychczasowych nawyków oraz wprowadzanie indywidualnie skomponowanej diety. Będzie ona układana pod kątem chorób z jakimi zmaga się klient.

Kwestią priorytetową dla dietetyczki będzie wyszukanie przyczyny choroby i wspomaganie leczenia właśnie przez zdrowy jadłospis. Precyzyjny wywiad żywieniowy będzie wzbogacony o badania diagnostyczne razem z analizami. Zrealizowane zostanie także zbadanie masy i składu ciała ze wsparciem sprzętu jakim jest segmentowy analizator składu ciała wraz z wagą.

Po badaniu wyznaczony zostanie jadłospis, wzbogacony o listę zakupów. Po około 21 dniach pacjent zostanie zaproszony na wizytę kontrolną. Wtedy ponownie zostanie wykonana analiza składu ciała, by ocenić zmianę w budowie ciała. Jeśli będzie to potrzebne, jadłospis będzie zmieniony. O ile ktoś ma problemy z zachowaniem diety, to może oczekiwać na wsparcie w jej utrzymaniu. Może wówczas oczekiwać na rozwinięcie świadomości w zakresie prozdrowotnego odżywiania się oraz na wskazanie na cele do osiągnięcia, związane ze zdrowym trybem życia.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz