Doskonale wyglądające i wytrzymałe zrobione z kamienia mozaiki i umywalki

INDUSTONE oferuje świetnie wyglądające oraz odporne na uszkodzenia zrobione z kamienia mozaiki i umywalki. Są one wytwarzane przez Indonezyjczyków, rzemieślników mających ogromne doświadczenie w obrabianiu kamienia naturalnego. Najwyższa wartość użytkowa produktów wynika z oczyszczenia ręcznego i sortowania kamieni, pod względem ich koloru, kształtu oraz rozmiaru. Zachwycające mozaiki i oryginalne umywalki można zobaczyć na stronie www.industone.pl, gdzie znajduje się cała propozycja handlowa razem z fotografiami wyrobów i ich precyzyjnym opisem. To umożliwia trafniej wydedukować do których przestrzeni nadadzą się poszczególne produkty. Daje to przeświadczenie kupującemu, że dokonuje adekwatnej transakcji. Bogaty dobór hand made zrobionej mozaiki umożliwi ją zastosować jako płytki do łazienki na ścianę, czy jako kafle na podłogę.

Mozaika kamienna perfekcyjnie wygląda również jako płytki prysznicowe bądź jako podłoga w brodziku. Są to produkty zrobione z kamienia onyx, marmuru, piaskowca, czy też z kamiennych otoczaków. Kupujący ochoczo kupują umywalki nablatowe z kamienia naturalnego. Wyjątkowo chętnie wybierane są typy fossil wood, a więc z kamiennego drewna. Bezsprzecznie, łazienka, w której będzie znajdować się tego typu dodatek będzie wyglądała nadzwyczajnie.

Jeśli zaś klient chce, aby cała łazienka była utrzymana w takim designie to może decydować się na zakup wanny kamiennej. Z kamienia wykonane są też dodatki do łazienki, lampy salonowe, pisuary, bądź podstawki pod umywalkę. Propozycja INDUSTONE rozszerzona jest o szykowne meble nawiązujące do dawnego designu, wykonane z drzewa egzotycznego. Są to elementy umeblowania wywodzące się z Indonezji oraz z Indii.

Krzesła, czy taborety pefekcyjnie nadadzą się do zaaranżowania stylowych pomieszczeń loftowych. Dla wielbicieli kamienia przygotowaliśmy też przeznaczone do ogrodu akcesoria, które wokół terenu posesji stworzą godną zauważenia aurę. Mogą to być: lampy ogrodowe, karmniki, donice, a także stołki. Naturalny kamień jest dostojny, zachwycający i ponadczasowy. Z tego powodu, jeżeli ktoś poszukuje dla własnych wnętrz mieszkaniowych niecodziennej i wytrzymałej ozdoby to musi zapoznać się z ofertą INDUSTONE.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz