Gadżety z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku, świetnie nadające się do celów reklamowych

Akcesoria z nadrukiem sitodrukowym, doskonale nadające się do celów reklamowych są jedną z osi prosperowania firmy Terraprinting. Zwykle kupujący zdecydowani są na to, by nadruki te były robione na torbach. Nadruki robione na torbach za pomocą sitodruku są nie tylko designerskie, ale też trwałe. Te akcesoria udostępnione są w korzystnych cenach. Co ważne, torby podczas eksploatacji będą uodpornione na oddziaływanie promieni ultrafioletowych oraz na wodę. Realizowane są średnie i większe nakłady, przy zastosowaniu karuzeli ręcznych i półautomatycznych.

Cena wyznaczona jest na podstawie spersonalizowanych przesłanek i oddziałują na nią: nakład, ilość kolorów w projekcie, wymiar nadruku oraz projekt graficzny. Chwilę po tym, jak zleceniodawca udzieli specjalistom z drukarni precyzyjnych wiadomości na temat zamówienia, dobiorą oni: najlepszą metodę wykonania, typ farby a także podłoże. Oferta drukarni poza torbami obejmie dodatkowo druk naklejek techniką sitodruku. Naklejki sitodrukowe na podobnej zasadzie mogą być stosowane w celach promocyjnych. Wykorzystuje się je przykładowo dając na różnych spotkaniach promocyjnych. W ramach usług terraprinting można decydować się również na specjalnie zaprojektowane naklejki wielkoformatowe. Są one drukowane na ploterach solwentowych. Stosuje się je szczególnie do drukowania zdjęć oraz nadruków reklamowych. Z tego powodu technikę tę stosuje się dla zleceniodawców, którym zależy na uzyskaniu wielobarwnych prac, jak na przykład folie na witryny w sklepach.

Drukowane naklejki mogą być docinane w dowolnym ułożeniu. Finalny nadruk można jeszcze zabezpieczyć laminatem. Zaprezentowanej drukarni można zaufać, ponieważ Terraprinting to marka z Zielonej Góry mająca do zaoferowania wysokiej jakości nadruki na ubraniach oraz gadżetach marketingowych. Domeną marki są: znakowanie koszulek, nadruki na kubkach oraz na torbach. Zastosowanie sitodruku oddziałuje na to, że propozycja usług jest godna uwagi.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz