Godne uwagi propozycje spędzenia Sylwestra w górach

Centrum Usług Turystycznych Amicus oferuje atrakcyjne oferty spędzenia Nowego Roku w górskim klimacie. Propozycje wypadów sylwestrowych w górach odwołują się do opcji wyboru jednego z dwudziestu typowo utrzymanych w górskim klimacie domków, zlokalizowanych w Tatrach. Ulokowane są one w dokładnym ich centrum, czyli w miejscowościach Murzasichle, Poronin oraz Małe Ciche w pobliżu Zakopanego. Udostępnione domy są kompletnie wyposażone, w związku z tym nie ma kłopotu z tym, żeby czuć się w tych miejscach doskonale przez parę dni.

Innowacyjnie zaprojektowane wnętrza zwykle nawołują do designu Podhala, co gwarantuje wypoczynek w urokliwym otoczeniu. Mało tego, dla gości spędzających koniec roku w Zakopanem przygotowano sporo gwoździ programu. Znaczy to, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Można przykładowo zdecydować się na kulig połączony z pieczeniem kiełbasek. Dla osób ukierunkowanych na jak najlepszą zabawę zorganizowany zostanie

Sylwester z balem. Osobną propozycję obejmuje Sylwester przygotowany do rodziców z dziećmi. Dla osób ukierunkowanych na spędzanie wolnych dni w sposób aktywny przygotowano specjalne bilety na najbardziej atrakcyjne w regionie stoki. Tymczasem, kiedy turysta myśli o maksymalnym relaksie to może zdecydować się na pobyt w basenach termalnych.

Sylwester W Górach spędzany w ośnieżonym otoczeniu, podczas wędrówek po tatrzańskich szlakach na pewno przez długi czas będzie bezkonkurencyjny. Na witrynie www można zaznajomić się ze szczegółowym opisem ośrodków przygotowanych dla turystów. Podane jest ich położenie, liczba osób, które mają możliwość mieszkać w domku, a także to, co znajduje się w willi. Do każdego domku dołączane są zdjęcia, by każdy samodzielnie mógł zadecydować, w jakim miejscu chce spędzić czas. Abstrahując od faktu, czy ktoś szuka koncepcji na wyjazd sylwestrowy dla dwojga, w towarzystwie przyjaciół, czy ma zamiar spędzać wolne chwile z pociechami, w bogatej ofercie Amicus wyszuka najkorzystniejszą alternatywę dla siebie.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz