Idealnie przygotowane sale bankietowe w restauracji REST.TEATRALNA w Bytomiu

Idealnie przygotowane sale bankietowe w restauracji REST.TEATRALNA w Bytomiu to tuż przy wyśmienitej kuchni najlepsza reklama takiego lokalu. Sala bankietowa jaka nadaje się do przygotowania wielu uroczystości jakimi są: wesela, chrzciny, komunia, czy ważny jubileusz spełnia wymagania także nad wyraz wymagających zleceniodawców. Każda z trzech sal jest nowoczesna, a obsługa zaangażuje się we wszystko. Już po sprawdzeniu zdjęć można przekonać się, że jest to obiekt idealny.

Warto umówić się na wizytę z przedstawicielami tej sali i ustalić kwestie szczegółowe odnoszące się do zabawy. Kadra przyłoży się uwagi, żeby wszystko zostało przygotowane tak, jak zależy na tym interesantom. Jeżeli mają oni już zaplanowany temat główny przyjęcia, to sala będzie wystrojona zgodnie z ich zamysłem. To oznacza, że zostanie zorganizowane wesele o jakim się marzyło.

Na przykład, w pakiecie weselnej dostępne są: luksusowy pojazd Mercedes GLC 200, pokój dla nowożeńców w 4gwiazdkowym hotelu Lantier, fotolustro i sala Lego dla dzieci. Na wesele można też wybierać ledowy napis LOVE oraz wykorzystywać rzutnik. Niezależnie zaś od tego, jaka będzie zorganizowana uroczystość, restauracja bytom łagiewniki daje zapewnienie przyszykowania smacznego menu. Będzie głównie opierać się na regionalnej kuchni śląskiej. Oczywiście, goście mogą też decydować się na to, aby zamawiać posiłki kuchni z pozostałych rejonów kraju oraz z Europy.

Dobrze będzie natomiast gości na uroczystości zaciekawić regionalnymi potrawami Śląska. W dodatku, gdy organizuje się event firmowy, to tak samo okaże się to bardzo dobre rozwiązanie. Kontrahenci z różnych regionów Polski z uznaniem skosztują regionalnych potraw i dobrze będą przypominać sobie event lub konferencję. Miła i zachowująca się profesjonalnie obsługa sprawi, że każdy, kto będzie w REST.TEATRALNA będzie dobrze wspominać to miejsce. Impreza rodzinna albo inne zdarzenie przygotowane w tym miejscu zyskają doskonałą scenerię.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz