Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika realizowana przez firmę Locus Home jest nad wyraz atrakcyjna, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Inwestycja składa się z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to 8 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej mającej od sześćdziesiąt pięć m2 do dziewięćdziesięciu trzech m2. Wskazany z propozycji sprzedażowej lipowa dom na sprzedaż umiejscowiony jest w miejscu prezentującym się atrakcyjnie, ale równocześnie też przemyślanym pod względem rodzin z dziećmi.

Dlatego jest tam dużo miejsc świadczeń. Sporym atutem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Samo położenie wskazanego osiedla zachęca też do aktywności na wolnym powietrzu. To miejsca idealne na spacery, nordic walking lub jazdę na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd to 9 kilometrów. Wszystkie budynki na takim osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje między innymi niskie kwoty za ogrzewanie w zimie.

Domy wzniesione są w technice klasycznej murowanej, z materiałów, zapewniających idealną izolację cieplną oraz akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy ulokowane są wszystkie ważne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola a także restauracje. Każdy z dostępnych obiektów jest opisany na witrynie internetowej. Można także zaznajomić się z galerią zdjęć i cenami. Później, kiedy ktoś się zdecyduje, to szczegóły ustala już z deweloperem. Coraz więcej osób dba o to, by zamieszkać w zdrowych warunkach, dlatego nie jest czymś dziwnym, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotyka się z tak ogromnym zainteresowaniem. Domy w korzystnej cenie i w dobrych warunkach są warte uwagi. Zwłaszcza dla tych osób, które planują zamieszkać z dala od centrum miasta i lubią Beskid Śląski. Z infrastrukturą w tej kameralnej okolicy nie ma kłopotu.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz