Kompletna obsługa kadrowo – płacowa realizowana przez Account Trees

Kompletna obsługa kadrowo – płacowa oferowana przez Account Trees obejmie: bieżące zarządzanie wynagrodzeniami, urlopami, zaświadczeniami a także umowami. W dziedzinie kadr i płac księgowa Justyna Mąkosa ma bardzo duże doświadczenie, dlatego klientom daje pewność, że wszystko będzie wykonane na dużym poziomie. Inną usługą, z jakiej z chęcią w księgowość kraków korzystają klienci jest ewidencja ryczałtowa.

Ryczałt ewidencjonowany obejmuje usługi księgowe dla osób, które pracują jako freelancerzy. Usługi księgowej obejmą też wszechstronną księgowość dla spółdzielni mieszkaniowych a także zarządzanie podatkowe, a więc powiadomienia o planach jakie odnoszą się do wysokości podatku i możliwości ich zoptymalizowania. Można też oczekiwać, że księgowa zrealizuje inne usługi, w zależności od oczekiwań zleceniodawców. Jej ogromne doświadczenie a także stale podnoszone kompetencje dają tego zapewnienie.

Można także korzystać z usługi pełnej księgowości. Obecnie o wiele więcej właścicieli firm decyduje się na to dobrowolnie, bo wiedzą, z jak wieloma się to zaletami wiąże. Profesjonalne usługi w zakresie księgowości w Krakowie, jakie oferuje Justyna Mąkosa są znane już od piętnastu lat. Zajmuje się ona przede wszystkim poprowadzeniem pełnej księgowości, aczkolwiek jej specjalizacją jest też obsługa kadrowo – płacowa. Interesanci mogą liczyć na wysoki standard obsługi księgowej, niezależnie od tego, czy chodzi o jednorazowe opracowanie dokumentów czy o regularną obsługę księgową.

Księgowość jest zamiłowaniem Justyny Mąkosy i dlatego wszystkie sprawy traktuje priorytetowo. Poza wypełnianiem dokumentacji, księgowa reprezentuje firmy przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dobrze będzie zajrzeć na witrynę specjalistki od księgowości, ponieważ jest ona opracowana szczegółowo. Można na niej zaznajomić się z sposobem rozliczania a także wysłać zapytanie do biura księgowego. Udostępnione są tutaj merytoryczne artykuły, rozszerzające poziom wiedzy z zakresu księgowości oraz case study.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz