Kuriernet.pl: portal za pomocą jakiego można nadawać niedrogie przesyłki kurierskie

Kuriernet.pl to praktyczny portal za pośrednictwem jakiego można nadawać tanie paczki kurierskie. Rodzaje przesyłek, jakie można nadać to: paczka, koperta, paleta lub nietypowa. Trzeba je wycenić i potem przesłać, wpisując podstawowe dane na temat tego, gdzie przesyłka ma zostać doręczona. Klienci mogą skorzystać z firm kurierskich takich jak: DHL, DPD, UPS, Hellman, GLS, Inpost i Inpost Paczkomaty. Po wypełnieniu formularza nadania przesyłki trzeba wybrać przewoźnika i opłacić usługę. Później zaś przesyłkę przekazuje się kurierowi lub dostarcza do punktu. Internauci korzystający z portalu mają okazję nadać przesyłki w kraju i zagraniczne. Możliwy jest transport lotniczy do więcej niż 160 krajów. Opłaca się zaznaczyć, że nie ma w tym wypadku ukrytych opłat.

Opłata paliwowa oraz drogowa wliczane są w cenę, a wypłata pobrań jest szybka. Każde ze zleceń wycenione jest indywidualnie. Użytkownicy, którzy pierwszy raz korzystają z serwisu cenią także to, że formularze zamówienia kuriera są jasne, a wszystko można załatwić bez podpisania umowy i bez wychodzenia z mieszkania. Przesyłkę można nadać nawet w 2 minuty. Kiedy ktoś zaś ma jakieś zapytania, to może zapoznać się z artykułami na blogu albo porozmawiać na infolinii z osobami obsługującymi serwis. Stali zleceniodawcy mogą korzystać z programu lojalnościowego.

Na witrynie https://www.kuriernet.pl/blog/2020/02/17/dpd-sledzenie-przesylek/ można też zyskać wiadomości o tym, jak działają konkretne firmy kurierskie. Śledzenie trasy przesyłki to znacząca część dotycząca transportu paczki. Funkcja śledzenia pozwoli dowiedzieć się, kiedy paczka będzie odebrana. Można także kontaktować się z kurierem oraz sprawdzać każde z lokalizacji na drodze paczki. Czytelnicy dowiedzą się, że śledzenie paczki jest intuicyjne i można to robić na bazie numeru przesyłki albo numeru zamówienia. W zleceniach można skorzystać też ze zmiany daty albo adresu dostawy paczki.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz