Make-up oczu – ażeby wyglądać bajecznie

Należyty wygląd zewnętrzny, zdrowa skóra i promienny uśmiech zaczynają się tak w istocie od stworzonego przez nas samopoczucia. Właśnie dlatego warto zadbać przed zrealizowaniem zabiegów pielęgnacyjnych o wyśmienity humor i zrelaksować się, wdychając piękne zapachy.

Kiedy mamy mniej energii, jesteśmy rozdrażnione i smutne świetnie zrównoważy nas kąpiel z dodatkiem paru kropel olejku zapachowego. Rozmaitość napomkniętych towarów jest olbrzymia. Można wybrać taki aromat, na jaki w danej chwili mamy chętkę. W sklepach drogeryjnych dostaniemy bez kłopotu olejek różany, świerkowy, lawendowy, o zapachu drzewa herbacianego i dużo innych. Są również gotowe kompozycje, pomylone przez producentów. Koszt nie jest okazały oraz z pewnością każda z nas znajdzie coś godziwego dla siebie. Za to rezultat poprawy nastroju bywa rewelacyjny.

Pomocnicze zapalenie w łazience świecy o ukochanym zapachu jeszcze o wiele bardziej go wzmacnia. Po takiej aromaterapii na pewno przystąpimy do zabiegów ozdabiających z największą ochotą, a ich efekt będzie dla nas w pełni satysfakcjonujący. Nie wszystkie dbające o urodę kobiety zdają sobie sprawę z tego, że dekolt i szyja są tak samo ważne, jak sama twarz. Od czasu do czasu zdarza się to przykre, że omijają te części ciała przy dziennej pielęgnacji i upiększaniu własnej buzi – tutaj pomoże makijaż permanentny. Aczkolwiek każdy krem nakładany na twarz powinien być wykorzystywany równolegle na nasze dekolty. Pielęgnacja taka jest wskazana szczególnie na noc, ponieważ w owym czasie skóra najodpowiedniej się regeneruje. Podobnie jest z pudrem i podkładem pod niego.

Makijaż nie będzie wyglądał dobrze, jeśli znaczącą linią odetniemy twarz od szyi. Równolegle wszystkie towary do demakijażu, nadają się ekstra do zastosowania na omawiane części naszego ciała. Jeżeli zaniedbałyśmy nieco nasza szyję oraz dekolt, istnieje parę sprawdzonych, domowych sposobów na poprawę ich wyglądu. Bardzo dobrze sprawdza się choćby prosta ziemniaczana papka. Wystarczy rozgnieść dwa ogromne, świeżo ugotowane ziemniaki, dołożyć do nich żółtko oraz po dwie łyżeczki oliwy oraz miodu. Tak przygotowaną maską w ciepłej postaci nanieść na dekolt i okryć folią aluminiowa bądź też ręcznikiem. Spłukać z ciała po blisko 15 minutach.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz