Metody rehabilitacji stosowane w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja

Sposoby leczenia stosowane w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja to sprawdzone sposoby, jakie pomogą pacjentkom radzić sobie ze schorzeniami takimi jak https://twoja-rehabilitacja.pl/terapia-manualna/ dzięki czemu chorzy czują, że są pod dobrą opieką. Rehabilitanci mają szerokie uprawnienia, aby móc stosować do określonych chorób: terapię manualną, metodę NDT – Bobath, metodę IBITA Bobath, metodę PNF dla dorosłych, metodę PNF dla dzieci, klawiterapię, Kinesiology Taping, masaże dowolnego typu, miodoterapię, gimnastykę korekcyjną, gimnastykę leczniczą, kinezyterapię, terapię narzędziową, medyczny trening personalny, trójpłaszczyznową manualną terapię stóp, a także przeróżne metody osteopatyczne. Każda z metod opisana jest na stronie www, czyli pacjenci szybko mogą dowiedzieć się, z czego mogą korzystać i na czym dane zabiegi opierają się.

Z tego względu opłaca umówić się na pierwszą konsultację, gdy dokładnie omówiony zostanie stan chorego, a metoda leczenia dostosowana będzie na sposób indywidualny. Dobrze będzie na pierwszą konsultację wziąć ze sobą najważniejsze dokumenty oraz wyniki badań. Terapeuta wysłucha wnikliwie i będzie chciał docierać do powodu schorzenia. Co znaczące, skupi się też na tym, żeby przed rozpoczęciem rehabilitacji poddawać chorego specjalnym testom, o ile pojawi się taka konieczność.

Na pierwszej konsultacji opłaca się więc przedstawić swoją historię jak najdokładniej. Z terapii mogą skorzystać już niemowlęta, jak i osoby starsze. Poza wykwalifikowanymi rehabilitantami w ośrodku zatrudnieni są trenerzy personalni i dietetycy. Zespół ekspertów bez przerwy podwyższa kompetencje, by pacjentom oferować usługi na najwyższym poziomie oraz pomóc im w radzeniu sobie z chorobą. W efekcie poprawia się nie tylko kondycja, ale też jakość życia tych osób. Jest to coś, czego nie można bagatelizować.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz