Moda oraz inspiracje barwami – kupujemy skarpetki

Każda moda, jaka aktualnie panuje, jest czymś inspirowana. A inspiracje wolno czerpać ze wszystkiego. Jedni śledzą trendy pojawiające się na wybiegach na całym globie: czy to w Paryżu, czy Londynie, czy Tokio. Inni z kolei, wypatrują inspiracji w filmach, w ukochanych postaciach oraz ich stylu. Taką postacią z której wybitnie często czerpią wzorce kobiety, jest Audrey Hepburn. Ikona stylu oraz mody, jest istotą klasy oraz elegancji. Drobna czarna, rękawiczki za nadgarstek, perły. Na co dzień trudno być Audrey, jednak wiele dziewczyn i kobiet próbuje papugować jej styl, nosząc suknie w kwiatki, z kołnierzykami. Ikoną jest też Coco Chanel, której nie należy nikomu opisywać. To zresztą ona, wprowadziła na salony modę na noszenie nieśmiertelnych drobnych czarnych, innymi słowy czarnych sukienek, dosyć krótkich o niezależnym kroju, w odniesieniu do tego, co komu pasuje.

Dzisiaj też możemy czerpać inspiracje ze współczesnych ikon mody, a za taką uważana jest Kate Moss, jakiej nienaganny styl, jest wzorem dla wielu dam w całej Europie. Idzie lato, lecz trend na to, aby latem nosić same słoneczne barwy już dawno przeminął. Do dziś. Dziś znowu będziemy ubierać cytrynowe i pomarańczowe kolory, wybieramy również kolorowe skarpetki. Z jakiej przyczyny? Bo tak mówi nam najnowsza kolekcja Michaela Korsa. Łączyć jesteśmy w stanie to z bielą, z brązem, z odcieniami tuzinkowymi dla barw pustyni.

W następstwie tego to połączenie może zszokować, przywykłych do idealnego łączenia barw. Jednakże skoro idzie lato, a my odchodzimy od mieszania ze sobą barw całkowicie nie pasujących, to wolno zaszaleć i oddać się w każdym calu temu trendowi. I tak należy wymienić szafę, ponieważ jest to jedna z niepisanych zasad mody. Na lato wymieniamy szafę, bowiem jest to znakomita pora na rozpoczęcie wszelkich zmian, które może nam przynieść ta pora roku. Zresztą, przeważnie dzieje się tak, iż latem tracimy kilka kilogramów oraz wymiana garderoby jest absolutnie konieczna, a nie tylko potrzebna. Stawiajmy na odważne połączenia, jakkolwiek nie zapominajmy, iż wyglądanie jak motyl, albo choinka bożonarodzeniowa nie są w solidnym guście oraz nigdy nie będą.

Może to ci się też spodoba:

Wasze opinie

  1. Edzia pisze:

    Co jakiś czas wymieniam skarpetki, ponieważ wiadomo, że się zużywają chyba najszybciej . Na wakacje i cieplejsze dni wybieram kolorowe stopki, Sklep Skarpeteczki zawsze ma wiele ciekawych wzorów do wyboru.

Dodaj komentarz