Możliwość pobrania krwi w profesjonalnym ośrodku lekarskich w Suchym Lesie

Możliwość pobierania krwi w wyspecjalizowanym zespole gabinetów lekarskich na terenie Suchego Lasu to szczególnie komfortowa możliwość dla wielu chorych, tym bardziej, że zwykle jest bazą do wykonania dokładnej obserwacji. Jest to także następny punkt poświadczający o tym, że BLUMEDICA to ośrodek, w jakim można sobie pozwolić na wieloaspektowe terapie. Punkt Pobrań Diagnostyka Suchy Las powstał w tym celu, by pacjenci z Suchego Lasu i z okolic mieli okazję bez problemów robić diagnostykę laboratoryjną.

Każde punkt pobrań Suchy Las odbywa się w ramach współpracy z zakładem Diagnostyka Laboratoria Medyczne. Dzięki temu, klienci mogą liczyć na krótki okres zrealizowania badań oraz mogą być pewni, że uzyskane odczyty będą rzetelne. BLUMEDICA oferuje pacjentom możliwość zrobienia dużego katalogu badań laboratoryjnych. Są to: morfologia krwi, badania moczu oraz kału, ALP, wyspecjalizowane badania krwi, diagnostyka chorób, Ft4, wyznaczenie markerów nowotworowych, wyznaczanie grupy krwi, glukoza, albo diagnostyka niedokrwistości.

Ponadto, można przeprowadzać wiele pozostałych analiz, zależnie od tego, co zleca lekarz. Niemałym ułatwieniem jest to, że wszystkie z podanych analiz da się zrealizować w placówce, kiedy jest się pod opieką konkretnego lekarza. To przyspiesza kurację. Punkt pobrań jest czynny w każdą środę, w podanych odgórnie godzinach. Cennik za usługi komercyjne i w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wyznaczony jest na witrynie online ośrodka.

Odczyty badań udostępnione są zwykle w ten sam dzień, wieczorem. Chory może się z nimi obeznać po zalogowaniu do specjalnego portalu. Następnie, może je ściągnąć oraz drukować jako dokument PDF. Można także odbierać wyniki w gabinecie lekarskim. Udostępnione badania wykonywane są w bezpiecznych okolicznościach. Mieszkańcy z Suchego Lasu możliwość pobrania krwi w profesjonalnym zespole gabinetów medycznych BLUMEDICA szczególnie doceniają.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz