Na co mogą liczyć katolicy wpisujący się do portalu singlowanie.pl?

Jeżeli trafiłeś w miejsce, jakim jest portal chrześcijański singlowanie.pl i obmyślasz, na co mają liczyć użytkownicy wpisujący się do serwisu to wystarczy, że zaznajomisz się z wiadomościami umieszczonymi na stronie głównej. Ogólnie rzecz ujmując, portal randkowy wskazuje na dwa pułapy członkostwa. Na pierwszym poziomie dostępne są możliwości jakimi są: opcja wyszukiwania pozostałych użytkowników, opcja przeglądania ich profili, możliwość przesyłania wiadomości, opcja dodawania do własnych kontaktów innych korzystających z serwisu, opcja podglądu singli przeglądających na konto własne, możliwość podglądania tego, czy ktoś jest zalogowany do serwisu, czy jest nieobecny.

Na kolejnym poziomie, poza wskazanymi możliwościami udostępnione są również inne. Wliczają się do nich: możliwość uczestniczenia w społeczności singli wierzących, możliwość uczestniczenia na blogu a także możliwość wypowiadania się na forum. Dlatego warto zapisać do katolickiego portalu zapoznawczego i mieć okazję wyszukać kogoś, kto będzie nam pasował. Aby zakładać konto w serwisie należy mieć ukończone osiemnaście lat. W celu dostania się na następne poziomy uczestnictwa należy opłacić wskazaną przez właściciela serwisu kwotę. Internetowe podejmowanie znajomości jest w coraz większym stopniu powszechne.

Jeśli ktoś chciałby znaleźć osobę reprezentującą tę samą wiarę to singlowanie.pl jest adekwatnym do tego obszarem www. Portal randkowy dla osób wierzących się jako miejsce zadedykowane dla osób z wartościami. Przedział wiekowy, w jakim można szukać osób wolnych wynosi od osiemnastu do 50 lat. Serwis nie działa długo, a do teraz zalogowało się tu już blisko trzynaście tysięcy osób. Internet jest świetnym miejscem na nawiązywanie relacji, jaką można przenieść się w codzienne realia. W Internecie można spotkać dużo ciekawych ludzi. Kiedy internauta chce ograniczyć poszukiwania do katolików to singlowanie.pl daje taką możliwość.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz