Najlepsze atrakcje na wesele

Zabawa na weselu młodej pary zawsze kojarzy się z energicznymi tańcami, śpiewami i mnóstwem zabawy, która umila całą uroczystość. Odpowiednio dobrana oprawa muzyczna może zdziałać cuda i poderwać do tańca nawet najbardziej oporne osoby. Branża weselna jednak rośnie w siłę i co roku pojawiają się nowe pomysły zabawiania dla gości i nowe atrakcje. Każdy już pewnie widział ogromne podświetlane napisy led przy których można zrobić sobie zdjęcie, fotobudki czy fajerwerki. Mimo że są często powielane nadal cieszą bawiących się gości. Warto jednak poznać inne, nowe i lepsze sposoby, które można wykorzystać na swoim weselu, aby uszczęśliwić gości. Aby wesele zostało dobrze zapamiętane musi być oryginalne i wyjątkowe.

Pierwszy krok do zadowolenia gości – prezenty dla gości weselnych

Bardzo ciekawym trendem w ostatnich latach, który wykorzystują młode pary są prezenty dla gości na wesele w postaci małych, personalizowanych upominków. Dlaczego ten sposób jest taki skuteczny i zabawia gości? Ponieważ jest to “rozluźnienie” na samym wstępnie. Gdy goście siadają przy stołach, czasami wśród średnio sobie znanych członków rodziny, mały upominek może przełamać pierwsze lody rozmowy i wywołać prawdziwy uśmiech na twarzy. Podziękowania dla gości weselnych w postaci właśnie małych przedmiotów lub słodkości są również świetnym wspomnieniem z wesela. Często młodzi decydują się na tworzenie takich upominków z personalizowanymi etykietami, które zawierają np. datę ślubu, zdjęcie, imiona młodej pary. Prezenty dla gości weselnych powinny być małe i symboliczne, nie ma sensu wydawać pieniądze na duże podarunki, ponieważ przy dużej ilości gości jest to spory wydatek. W sieci można znaleźć bardzo wiele miejsc i inspiracji do stworzenia lub kupienia podarunków. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, ponieważ prezenty dla gości dostępne są w wielu kształtach, formach, kolorach i możliwościach personalizacji.

Atrakcja dla każdego – bar z lodami

Być może brzmi to banalnie, jednak bar z darmowymi lodami to świetna sprawa, która zadowoli zarówno młodszych jak i tych starszych. Wbrew pozorom wynajęcie takiego przedsięwzięcia nie jest wcale dużą inwestycją a przyniesienie wiele radości. Dostęp do nielimitowanych pokładów lodów o ulubionych smakach, szczególnie latem będzie zbawieniem.

Specjalny pierwszy taniec w wykonaniu pary młodej

Pierwszy taniec to standardowa atrakcja, która rozpoczyna uroczystość weselną. Każda młoda para przygotowuje ją na swój własny sposób decydując się na jedną z choreografii. Jest to dobre miejsce, żeby zaszaleć, ponieważ zwykle goście spodziewają się wolnego tańca, w którym jest wiele miłości i gracji. Można zrobić im niespodziankę i zatańczyć coś oryginalnego, być może prześmiewczego czy zwalającego z nóg. Gwarantuje to zdziwienie i zabawę!

Pokazy i występy

Świetnym pomysłem są również pokazy i występy różnych osób (być może sławnych). Bardzo popularne stają się występy z elementem artystycznym jak np. ekstremalne gotowanie na ogniu, czy popisy barmana, który tańczy podrzucając butelkami i nalewając alkohol. Goście na pewno będą świetnie bawić się przy występie sławnej piosenkarki, piosenkarza czy nawet coraz popularniejszego teraz zawodu stand-upera.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz