Nietypowy produkt, przydatny w aranżowaniu ogródków

Obrzeża ogrodowe to nietuzinkowy produkt, przydatny w aranżacji ogródków. Oferowany jest w punkcie sprzedaży o takiej samej nazwie. Chętnie wybierają go kostkarze, projektanci terenów otwartych pokrytych zielenią jak i twórcy małej architektury ogrodowej. Obrzeża ogrodowe wyrabiane są z surowców wtórnych, wobec tego są przyjazne dla ekologii. Obrzeża mają przeróżne rozmiary, w skutek czego każdy może je dostosować do swoich wymagań.

Dzięki temu, że obrzeża mają wysokie standardy aranżowania terenów zielonych to można chociażby przy ich zastosowaniu sukcesywnie oddzielać trawę od kory, bądź korę od kamienia. Przy pomocy obrzeży można od początku zaprojektować przestrzeń ogrodową, wytyczając alejki. Są to oddzielacze naturalne, lepiej wyglądające wizualnie niż beton. Obrzeża tuż po zamontowaniu są niezauważalne. Dystrybucja skierowana jest nie tylko dla sklepów ogrodniczych, lecz również dla klientów indywidualnych.

Dlatego sklep ogrodniczy online nie narzeka na brak zleceń. Wszystkie obrzeża sprzedawane są w atrakcyjnych cenach, co jeszcze bardziej przekonuje robiących zakupy. Sprzedaż plastikowych obrzeży ogrodowych odbywa się na terenie całej UE, gdyż sklep rozpoznawalny jest w wielu państwach. Co namawia do zakupu? Spore obycie w branży, bezpieczny asortyment, doskonała obsługa klienta, szybkie wysyłki oraz niskie ceny. Nawet gdy klient nie wie, jakie obrzeża wytypować to ma możliwość zrobić użytek z wyspecjalizowanych rad w punkcie sprzedaży. Pracownik nawiąże kontakt osobiście z klientem za pomocą infolinii.

Jeżeli konsument nie orientuje za bardzo to ma możliwość też zobaczyć tabelę na witrynie sklepu. Jest ona tak zbudowana, że do wybranej wysokości starczy dobrać typ, dostosowany do takich struktur, jakie planuje się otrzymać z obrzeża. Wzięte pod wzgląd są modele opisane oferowane w punkcie sprzedaży. Są to: Gardenbord, Eko – Bord, G2, GeoBorder, Palisgarden, Stella Bord Flex, Natan, Gardener, Corner RIM.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz