Prawdziwa radość z picia kawy

Prawdziwa radość ze spożywania kawy jest zapewniona, podczas gdy kupi się Ekspres Jura, a więc automatyczny ekspres ciśnieniowy. Wywodzące się ze Szwajcarii ekspresy, które można zamówić w punkcie sprzedaży Broda cechują się idealną jakością. Konkretne modele opracowane są na podstawie unowocześnionych technologii, dzięki czemu można rzeczywiście odczuć, że posmak kawy wyraźnie różni się od tej, która robiona jest w standardowych warunkach lub przy wykorzystaniu innego rodzaju ekspresu. W modelach zaprezentowanych ekspresów wszystko jest przemyślane dokładnie: prosta obsługa wyświetlacza tekstowego, użycie pokrętła o optymalnej użyteczności, nieskomplikowany sposób obsługi całego ekspresu. Moduł oprogramowania jest przygotowany według nowoczesnych standardów, jakie wprost można uznać za prekursorskie. Wystarczy wobec tego tylko kilka ruchów, żeby móc cieszyć się kawą na tyle {dobrą|smaczą|smakowitą jak z dłoni zawodowego baristy. Można zrobić aż sześć specjałów kawowych, świeżych, delikatnych oraz aromatycznych. Ziarenka kawy mielone są wręcz błyskawicznie, z uwagi na wykorzystanie doskonałych kątów cięcia.

Espresso o idealnym posmaku można pozyskać, z uwagi na użycie Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej. Innowacyjna technika optymalizuje czas wydobywania tego co najlepsze, tłocząc gorącą wodę przez zmieloną kawę w prędkich cyklach. Dzięki temu, z pozyskanej masy zmielonej kawy można otrzymać 100% smaku oraz zapachu.

W ekspresach Jura używany jest też Inteligentny System Wody z automatycznym czujnikiem filtra. Filtr CLARIS zabezpiecza ekspres automatyczny przed osadem z kamienia a także wytrąca z wody substancje, jakie mogą wpływać źle na jej smak oraz zapach. Z uwagi na to, że filtr działa w zgodzie z regułą przepływu grawitacyjnego, w każdej sytuacji filtruje wyłącznie tę ilość wody, jaka jest potrzebna do zrobienia wytypowanej przez użytkownika ekspresu kawy. Wyczyszczenie unowocześnionego ekspresu jest równie łatwe jak robienie specjałów kawowych. Wystarczy wcisnąć właściwy guzik, aby załączyć zespolone moduły do płukania i czyszczenia.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz