Profesjonalne robienie przewiertów w trudno dostępnych miejscach

Rzetelne wykonywanie przewiertów w ciężko dostępnych terenach to specjalność firmy SD Przewierty. Horyzontalne przewierty sterowane to świadczenia kompleksowe w czasie jakich zrealizowane jest między innymi: wykonywanie przecisków pod drogami, wykonywanie przewiertów sterowanych z wykorzystaniem rur osłonowych i przewodowych pod instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe, energetyczne oraz telekomunikacyjne.

Wykwalifikowani pracownicy mają niezbędne kwalifikacje do tego, żeby robić przewierty horyzontalne na dowolnie wybranym obszarze. Portfolio przedsiębiorstwa to dużo wykonań takich jak przeciski kretem pod drogami oraz innego rodzaju przewierty o różnej długości i dowolnym stopniu komplikacji.

Zakres każdego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Prace wiertnicze wykonane są z gwarancją niewywołania degradacji środowiska naturalnego. Nie wpływają też na infrastrukturę znajdującą się na powierzchni. Wykorzystana metoda bezwykopowa przy wykorzystaniu specjalistycznych wiertnic Ditch Witch i Vermeer pozwala na zrobienie instalacji w takich miejscach, gdzie niemożliwe jest realizowanie odkrytych wykopów pod rury osłonowe albo kable. Dla pracowników nie mają znaczenia trudności do jakich zaliczają się: góry i wzniesienia, cieki i zbiorniki wodne, trakty komunikacyjne, tereny uzbrojone i silnie zurbanizowane a także obszary jakie mają wysoką wartość przyrodniczą. Już sprawdzając wykonane dotychczas realizacje firmy, opisane na witrynie, można przekonać się, że z podaną firmą opłaca się nawiązać współpracę.

Przewierty sterowane przebiegają z wykorzystaniem rur osłonowych oraz przewodowych, co wpływa na dokładność w realizacji. Horyzontalne przewierty dotyczą rurociągów: gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Sprawdza się to w takich dziedzinach przemysłu jakimi są: energetyka, telekomunikacja, ciepłownictwo i gazownictwo. Nowoczesna technologia wykonania umożliwia zrobienie przewiertów o długości do nawet trzystu m. Szczegóły ustalane są dla każdego zlecenia indywidualnie, co jest bardzo atrakcyjne.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz