Rękawice o przeznaczeniu ochronnym, sprzedawane przez markę HF Safety

Rękawice o przeznaczeniu ochronnym, sprzedawane przez firmę HF Safety to produkty wysokiej jakości, zaliczające się do środków ochrony indywidualnej. Dla kupujących udostępnione są rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki. O tym, jakie wybrać wyroby można dowiedzieć się, po zapoznaniu z poszczególnymi opisami na stronie internetowej. Można również korzystać z rad ekspertów, którzy dokładnie ukażą, jakie rękawice powinni mieć w konkretnym zakładzie pracownicy.

Uwzględnione są zarówno konkretne stanowiska, jak i warunki wykonywania obowiązków na nich występujące. O tym, jak robić zakupy można dowiadywać się z witryny internetowej firmy hfsafety.pl, co zachęca do zapoznania się też z resztą asortymentu. Rękawice ochronne zaliczają się do najczęściej używanych ochron osobistych. To efekt tego, że w czasie pracy to właśnie ręce są najbardziej narażone na wpływ różnych niebezpiecznych elementów.

Wyróżnia się rękawice stosowane w warunkach niższego ryzyka, jakie ochraniają przed powierzchownym zniszczeniem naskórka, temperaturą jaka nie przekroczy pięciuset stopni Celsjusza i przed środkami chemicznymi o niezbyt mocnym wpływie. W następnej podkategorii znajdują się rękawice do prac przy średnim ryzyku uszkadzania. Jest również kategoria obejmująca rękawice stosowane w okolicznościach wysokiego niebezpieczeństwa wystąpienia poważnego uszkodzenia. Rękawice można podzielić również pod względem materiału wykonania oraz dostosowuje na takiej podstawie do konkretnego środowiska zatrudnienia.

Poza rękawicami sprzedawane są również wyroby z kategorii: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe a także produkty z kategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Firma specjalizuje się też w dystrybuowaniu maszyn z ŚOI. Są one wdrażane w dziedzinach takich jak: metalowa, elektryczna, spawalnicza, budowlana, elektronarzędziowa, narzędziowa oraz sektor BHP.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz