Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu

Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu zarządzany jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjęci są pacjenci z chorobami jakimi są: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a o ile to potrzebne, pacjenci poddawani są specjalistycznemu leczeniu, także chirurgicznemu. Spis zabiegów, jakim można się poddać opublikowany jest na witrynie gabinetu. Można przeczytać, jak przebiega urologia, sprawdzić dane kontaktowe i zapisać się na pierwszą konsultację. Specjalista wykonuje pełen zakres terapii schorzeń układu moczowego oraz męskich narządów płciowych.

Kompletna diagnostyka rozszerzona jest każdorazowo o badanie USG. Zabiegi oraz operacje, jakie są wykonywane w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej oraz biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma imponujące wykształcenie i stale kształci się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można w takim razie spodziewać się, że świadczenia lekarskie będzie wykonywać na najwyższym poziomie. Wyróżnia go również indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przed podejmowaniem konkretnych kroków lekarskich obeznaje się z historią choroby wybranej osoby. Całościowe podejście sprawia, że pacjenci prędzej dochodzą do zdrowia albo łagodnie przejdą przez objawy schorzenia. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej udoskonalił techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i klasyczne. Przeszedł też kurs z zakresu ultrasonografii w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w pełni zaufać.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz