Rodzinne wakacje w górach z dziećmi – Tylicz

Szukasz idealnego miejsca na wakacje rodzinne w górach w Polsce? W takim razie teren narciarski obok Tylicza (w Beskidzie Sądeckim obok popularnego stoku narciarskiego Master–Ski) jest właśnie dla Ciebie! Z dala od niespokojnych terenów narciarskich rodziny, miłośnicy narciarstwa i miłośnicy przyrody znajdą wszystko, czego potrzebują do naturalnego, relaksującego wypoczynku w górach bez pośpiechu i stresu.

Tereny narciarskie przyjazne dzieciom – narty dla dzieci

Teren narciarski oferuje różnorodne stoki, które absolutnie zasługują na atrybut przyjazny dzieciom. Niezbyt stromo, a przede wszystkim ładnie i szeroko, żeby każdy mógł skręcać, jak mu się podoba. Mama i tata mogą również wszystkimi zmysłami cieszyć się stokami i świeżym powietrzem, podczas gdy dzieci uczęszczają na kurs narciarski w szkółce narciarskiej i otrzymują wszystkie wskazówki i triki od profesjonalistów.

Apartamenty do 6 osób lub całoroczne domki do wynajęcia – Willa u Marty – wycieczka w góry z dzieckiem

A jeśli pogoda się zmieni, nie musi to wpływać na nastrój. Zjazd na sankach może również wyzwolić prawdziwy entuzjazm, gdy cała rodzina zjeżdża z góry i naprawdę cieszy się wakacjami. Gdy ekscytujący dzień na terenie narciarskim w Beskidzie Sądeckim dobiega końca, zaczyna się przyjemny czas w naszych przytulnych pokojach rodzinnychapartamentach lub domkach w górach (wakacje w górach z dziećmi domki). Specjalnie nastawiamy się na potrzeby rodzin, pokoje z – łazienką i toaletą – nawet 6 osób znajdzie tu wszystko, czego zapragnie. Masz wystarczająco dużo miejsca, aby cała rodzina mogła opowiadać historie, relaksować się, cieszyć wyjazdem, śmiać się i marzyć.

Szkoła narciarska dla dużych i małych – narty dla dzieci

Tuż za rogiem profesjonaliści narciarscy czekają na Ciebie i Twoje dzieci, aby towarzyszyć Ci przez niezapomniany dzień na nartach. Instruktorzy narciarstwa nie są skąpi w poradach i trikach. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stok treningowy dla dzieci. Czekamy na Ciebie!

Wakacje w górach z dziećmi 2022

Rodzinne wakacje w górach są zawsze przeżyciem: tereny narciarskie, zimą kursy narciarskie dla dzieci i tory saneczkowe, szlaki turystyczne, kursy tematyczne i place zabaw w nienaruszonej przyrodzie latem. W naszej Willi u Marty możesz spędzić wakacje z najmłodszymi w najpiękniejszych regionach! Zapraszamy do nas!

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz