Rzetelne ukierunkowanie wobec zleceń klientów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego

Sprawdzone ukierunkowanie wobec zleceń interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego to najlepsza reklama wskazanego miejsca. Interesanci mogą oczekiwać na kompleksową poradę prawniczą oraz reprezentowanie w zakresie spraw: cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych, a także z obszaru prawa pracy. Kancelaria adwokacka Zabrze oferuje pomoc na równi odnośnie klientów prywatnych, jak i wobec przedsiębiorstw. Usługi oferowane są na Śląsku – przed dostępnymi sądami oraz różnymi instytucjami. Kiedy zaś zleceniodawcy tego będą oczekiwać, to mogą też oczekiwać na wsparcie na obszarze całej Polski.

Główną specjalnością zaprezentowanego adwokata są sprawy związane z darowiznami. Klienci mogą zgłosić się w kwestiach jakimi są: zawarcie umowy darowizny, zabezpieczanie interesów dwóch stron, czy reprezentacja klientów w wypadku sporów związanych z cofnięciem darowizny na równi ze strony darczyńcy, ale też przyjmującego darowiznę. Kancelaria adwokata Szymona Solarskiego posiada również duże doświadczenie w zakresie obsługiwania prawnego podmiotów korporacyjnych. Przeprowadzane są na przykład sprawy w ramach: due diligence, doradztwa inwestycyjnego bądź bieżącego doradztwa prawnego w licznych dyscyplinach, w tym też w nowych technologiach. Doktor Szymon Solarski stworzył środowisko prawnicze dla wprowadzenia na rynek prawny tematycznych aplikacji mobilnych.

Są one przydatne na przykład w oferowaniu usług prawniczych drogą elektroniczną bądź w stworzeniu mechanizmów prawnych działania sklepów online. Adwokat Szymon Solarski specjalizuje się także w problematyce RODO, albo w reprezentowaniu interesantów przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Z tego względu, klienci biznesowi, którzy zdecydują się na współpracę z zaprezentowanym adwokatem mogą mieć pewność, że ich firmy zostaną stuprocentowo ochronione pod względem prawnym.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz