Simsy dalej słynne – z jakiego powodu?

Wielbiciele kultowej gry strategiczno – symulacyjnej zapewne z niecierpliwością czekali na następną jej część. Trzecia część znanej na całym świecie generacji Simów jest pełna nowych możliwości, które zachwycą wszelkich graczy. Od tej pory albowiem grając w Simów jesteśmy w stanie pomiędzy innymi poruszać się po całym mieście, wolno też tak kierować kreowane postacie, żeby odwiedzały bibliotekę, siłownię czy księgarnie. Luźne poruszanie się Simów jest bezsprzecznie najogromniejszą zaletą trzeciej części tej prawie już kultowej gry. Dzisiaj grając w „The Sims 4” jesteśmy w stanie też nawiązywać różnorodne znajomości, co wydaje się niesłychanie interesującym rozwiązaniem. To jednakże nie koniec nowości, jakie przygotowali dla nas twórcy. „The Sims 4” to też całkowicie pionierskie aplikacje, dzięki jakim możemy tworzyć jeszcze dokładniejsze postacie – więcej na stronie the sims 4 download. Gra wzbogacona została bowiem w tak zwany kreator tworzenia postaci.

Jest to dosyć interesujące oraz nadzwyczaj rozbudowane narzędzie, dzięki któremu gracze mogą dość szczegółowo definiować wygląd tworzonych przez siebie postaci. Od tej pory samodzielnie jesteśmy w stanie więc nazywać Simów, ulepszać ich rysy twarzy, zrobić niesamowity makijaż, a nawet… ubrać w olśniewającą kreację! Narzędzie to sprawiło, iż gra staje się jeszcze bardziej wciągająca. Nie wierzysz? Wypróbuj sam! Tworzenie Simów dla większości graczy jest fascynującym wyzwaniem, gdyż każdy chce, aby to jego figura była tym imponującym Simem. Prócz kreatora konstruowania postaci trzecia część „The Sims” została jeszcze wzbogacona w tak zwany kreator stylu. Jest on również prawidłowo rozbudowany, a oraz oferuje dużo możliwości.

To naturalnie dzięki tej aplikacji można bowiem samodzielnie dobierać oraz zmieniać dosłownie wszystko. Śmiało można w następstwie tego wybierać ukochane kolory, decydować o stylu mebli czy o wzorach podłogi. Zarówno dzięki dodatkom, jak i wszystkim po raz pierwszy pojawiającym się aplikacjom, trzecia część popularnej gry „The Sims” zyskuje na znaczeniu. Warto też zauważyć, iż w tej edycji Simów pojawiają się też pionierskie opcje, które pozostały zaczerpnięte z wcześniej wydanych akcesoriów (między innymi do drugiej części gry).

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz