Skład pakietów usług, jakie wykonuje marka Fotobu.pl

Zakres pakietów świadczeń, jakie oferuje firma Fotobu.pl jest bardzo dokładnie określony, wzbudzający zainteresowanie odbiorców oraz ściśle zaprezentowany na stronie internetowej firmy. Tuż obok również wyznaczona jest cena, co pozwala klientom łatwiej podjąć ustalenia na co się decydować. Relacja biznesowa z marką również jest prosta. Wystarczy obeznać się z fotolustro, zapytać o wolny termin, wtedy kiedy zaplanujemy naszą imprezę, omówić kwestie szczegółowe z pracownikami kreatywnej firmy eventowej a także… przyszykować się na doskonałą zabawę w otoczeniu najwyższej jakości, zabawnych gadżetów.

Dla zainteresowanych dostępne są zestawy: Max, Premium, Standard i Basic. W pakiecie Max uwzględniono: ustawienie fotobudki od początku imprezy do {północy|godziny 24:00), nielimitowaną liczbę zdjęć, śmieszne akcesoria, tło do wyboru, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, personalizację wydruków, opiekę animatorów podczas zabawy, utworzenie prywatnej galerii online a także uzyskanie DVD z fotografiami. Zestaw Premium zawiera: cztery godziny znakomitej zabawy, nielimitowaną liczbę fotografii, wywołujące uśmiech gadżety, tło do dopasowania, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, wsparcie asystentów podczas zabaw, stworzenie prywatnej galerii online oraz uzyskanie DVD ze zdjęciami.

Klienci zdecydowani na pakiet Standard mogą oczekiwać na 3 godziny frajdy, a także: nieograniczoną ilość fotografii, wywołujące uśmiech akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, pomoc asystentów w czasie zabawy, stworzenie spersonalizowanej galerii internetowej oraz uzyskanie DVD ze zdjęciami dla osób uczestniczących w zabawie. Pakiet Basic zawiera: dwie godziny zabawy a także resztę opcji z zestawów bardziej rozbudowanych czasowo. Niezależnie więc od tego, na jaki ktoś decyduje się pakiet, może spodziewać się świetnej zabawy i tego, że biesiadnicy będą pod wrażeniem. Różni się tylko zakres czasowy wyznaczony na skorzystanie z fotobudki.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz