Specjalista Search Engine Optimization posiadający bardzo duże doświadczenie

Kris Gomula to specjalista SEO mający nad wyraz duże doświadczenie. Dotychczasowo zatrudniony był on w agencjach na terenie Europy i w Ameryce Południowej. Agencia SEO jaką zarządza proponuje zleceniodawcom uzyskanie nad wyraz dobrych efektów, z uwagi na to, że wdrażanie a także rozwijanie, a także sprawdzanie działań w Internecie nie mają dla niego żadnych tajemnic. Polski specjalista włada językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim i hiszpańskim.

W związku z tym może pomagać klientom nie tylko z Chile, lecz też z wielu innych państw. Za każdym razem ma do zaoferowania wszechstronne rozwiązania Search Engine Optimization, gwarantując klientom większy ruch na stronie interesu albo innego rodzaju profesji jaką prowadzą. Kris Gomula ma wykształcenie zarówno odnośnie web designu, ale też marketingu razem z zarządzaniem. Można liczyć na to, że specjalista zajmie się nie tylko SEO, ale też reklamą, czy ulepszeniem struktury określonej strony, by nawigacja była łatwiejsza. To spowoduje, że użytkownicy, którzy trafią na konkretną stronę będą w większej mierze zmotywowani do kupowania określonych towarów, czytania tekstów, zrobienia użytku z konkretnych świadczeń, czy też przeglądania wszystkich podstron i polecania danej strony pozostałym osobom, jakie zaliczają się do do targetu.

Strefy działalności Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, analizy SEO, User Experience, interfejs użytkownika, marketing treści, CRO, strategie SEM, e – mailowe kampanie marketingowe, strategie odbywające się w social mediach, analityka internetowa. Dzięki zdolnościom wskazanego eksperta można de facto odkryć potencjał określonej witryny. W związku z tym, o ile ktokolwiek czuje, że jego strona wymaga wsparcia, ma niewiele wyświetleń lub jego wyniki sprzedażowe nie są zadowalające, to powinien decydować się na nieodpłatny audyt od Krisa Gomuli. Po jego wynikach a także po obeznaniu się ze stylem pracy eksperta SEO na pewno zdecyduje się na współpracę.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz