Stoły zaprojektowane nowocześnie, w wysokim połysku – doskonałe rozwiązanie do kuchni

Stoły nowoczesne, w wysokim połysku jako idealne rozwiązanie do kuchni reklamuje producent MATO design. Są użyteczne, a w dodatku można je również zaliczać do designerskich. Ponadto, że można je ustawić w jadalni, to z uwagi na to, jak wyglądają, będą nadawać się również do salonu. W strefie jadalnianej stoły wysoki połysk prezentują się wyjątkowo dobrze. Wykończenie na wysoki połysk sprawia, że produkty tego typu będą uchodzić za produkty klasy premium.

Dostępne są w dużej palecie wybarwień oraz w dużym obrębie rozmiarów blatów. Z tego powodu klienci mogą dopasować stoły do warunków mieszkaniowych. Rozmieszczenie nóg stołu przypominających literę V lub X pozwoli zaoszczędzić dużo miejsca pod stołem, a także oddziałuje na komfort użytkowania. Krzesła da się ułożyć albowiem w ten sposób, aby zajęły mało miejsca. Z rozłożonych stołów korzysta się na co dzień, a więc klienci powinni sugerować się ich wysoką wartością użytkową wykonania. Oferowane stoły mogą sprawdzić się w czasie każdej okoliczności, niezależnie od tego, czy będzie chodziło o kameralne, rodzinne spotkanie, czy o większą imprezę w towarzystwie znajomych.

Katalog stołów MATO design obejmuje modele w 3 wariantach, jeżeli chodzi o wymiar blatu. Wynosić może on od stu dwudziestu do dwustu czterdziestu cm. Do zaprezentowanych modeli stołów można dokupić ławy wysoki połysk, aby uzyskać harmonijną stylistykę. To świetne wyjście, kiedy pokój dzienny jest połączony z częścią jadalną. Nowoczesne stoły MATO design to meble wobec jakich miłośnicy dobrego stylu oraz praktyczności jednocześnie nie będą mogli przejść obojętnie. Natomiast, do salonu można wybrać ławy z funkcją rozkładania, wykonane z wysokiej jakości surowców. Ławy rozkładane w wysokim połysku wyrażą design wnętrza, w jakim będą zamieszczone. Nie są duże, a więc można je wykorzystywać w salonach nieco mniejszych. Można je również rozłożyć, gdy przyjdą do nas goście.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz