Szukasz biura rachunkowego? Znajdź je z naszym portalem Znany Księgowy.

W zakresie współpracy oferujemy fachową pomoc w dowolnej sytuacji. Przepisy prawa zmieniają się bardzo często, terminy rozliczeń mogą przejść niezauważone, a formularze urzędowe mogą być nie do ogarnięcia. My przejmiemy szereg obowiązków w Twojej firmie. Swoją misję wykonujemy za konkurencyjne oraz atrakcyjne stawki, zawsze biorąc pod uwagę dobro czy rozwój klienta. Posiadamy dodatkowo ubezpieczenie OC, a co za tym idzie ponosimy całkowitą odpowiedzialność za świadczone usługi przez naszą firmę. Na początku biuro było jednoosobową działalnością gospodarczą, aczkolwiek od momentu rozszerzenia działalności sukcesywnie stara się zwiększać liczbę pracowników, tak aby racjonalnie sprostać za wymaganiom jakie zgłaszają kolejni przedsiębiorcy. Gwarantujemy oszczędność Państwa bezcennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń czy optymalizację ryzyka gospodarczego.

Oferta cenowa portalu księgowego Znany Księgowy

W obszarze działalności firma przygotowuje oraz wdraża zakładowe plany kont, prowadzi ewidencję środków trwałych czy wartości niematerialnych, kontroluje należności i zobowiązania, sporządza sprawozdania finansowe i statyczne, a także wykonuje szereg innych usług z dziedzin księgowości czy rachunkowości. Naszym usługobiorcom zapewniamy prowadzenie pełnej księgowości wraz z rozliczeniem podatku od towarów i usług i CIT dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, fundacji, stowarzyszeń, jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek cywilnych osób fizycznych, spółek jawnych osób fizycznych, jak również spółek partnerskich.

Ponadto prowadzimy księgowość uproszczoną wraz z rozliczeniem podatku od towarów i usług i PIT w formie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek cywilnych osób fizycznych, spółek jawnych osób fizycznych a także spółek partnerskich. Bazujemy na zautomatyzowanych narzędziach wspomagających pracę jak również wykorzystujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne – m.in. w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów, importu plików z danymi wsadowymi, wysyłki plików JPK, sporządzania e-sprawozdań, czy stosowania narzędzi do raportowania zarządczego. Zapraszamy na rozmowę do naszego biura. Umów się z nami na wybrany dzień, dostosujemy się pod ciebie. Porozmawiamy u nas w lokalu o twoim biznesie oraz o rozwoju Twojej firmy. Zaoferujemy wyjście z trudnej sytuacji uszyte na miarę Twojej firmy. Przekonamy Cię do współpracy z naszą firmą, skontaktuj się z nami abyśmy mogli na spokojnie porozmawiać i przekonać się do współpracy z nami. Księgujemy zarówno małe jak również duże firmy. Jeśli chcesz znać nas cennik i ceny, zwróć się do portalu znany-ksiegowy.pl. Znajdziemy dla ciebie najlepsze biuro księgowe. Zadzwoń 796490859.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz