Wszechstronne usługi odbierania i utylizowania odpadów medycznych

Przedsiębiorstwo EKORR oferuje wszechstronne usługi odbierania i utylizowania odpadów medycznych. Ponadto, dostarcza jednorazowe artykuły medyczne od renomowanych wytwórców dla zainteresowanych zleceniodawców. Są to w głównej mierze pojemniki oraz worki do segregacji odpadów medycznych. Można się tutaj także zaopatrywać w: rękawice nitrylowe bądź rękawice z lateksu w dowolnych rozmiarach a także kolorach. Dodatkowo, w opakowania na odpady medyczne można korzystać również z kupna środków do dezynfekcji dłoni, powierzchni i narzędzi używanych do zabiegu.

W wypadku odpadów medycznych pełna obsługa obejmie: zaopatrzenie w wyspecjalizowane opakowania do segregowania odpadów, odbiór odpadów medycznych, ich przetransportowanie oraz zniszczenie w spalarni odpadów. Wszystko odbywa się zgodnie z bieżącymi przepisami prawnymi. Solidna realizacja świadczeń w połączeniu z atrakcyjnymi cenami powodują, że dotychczasowi klienci są zadowoleni. Z tego powodu EKORR jest firmą która wyróżnia się w dziedzinie gospodarki odpadami medycznymi. W zakresie podanej usługi klientami są: zakłady opieki zdrowotnej, szpitale, gabinety stomatologiczne, przychodnie lekarskie, gabinety kosmetyczne, studia tatuażu, laboratoria, prywatne gabinety lekarskie, domy pomocy społecznej, apteki oraz zakłady i hurtownie farmaceutyczne.

Proponowane świadczenia realizowane są szybko, w bezpiecznych okolicznościach oraz w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Do każdego rodzaju odpadów medycznych przypisane są kody, co ułatwi realizację usług, gdyż klienci są bardziej rozeznani w tym, czego potrzebują. Jeśli natomiast mają jakieś zapytania, to mają okazję korzystać ze wskazówek pracowników zatrudnionych w EKORR. Odbiory od klientów są o czasie, a to, co powiązane jest z ich tokiem pozostaje w odpowiedni sposób opisane. Każda odebrana partia odpadów jest kontrolowana od chwili odbioru od zleceniodawcy aż po dostarczanie odpadów do utylizacji.

Może to ci się też spodoba:

Wasze opinie

  1. Kinia PI pisze:

    Medycyna jest jedną z najbardziej złożonych dziedzin, dlatego tak wiele sklepów oferuje już nie tylko drobne sprzęty jak na przykład inhalator philips elegance, ale również można już kupić wielkie urządzenia do użytku domowego za kilka tysięcy złotych

Dodaj komentarz