Wyspecjalizowana marka szkoleniowa, nastawiona na dalszą efektywność pracy uczestników szkoleń

Gamma to profesjonalna firma szkoleniowa, nastawiona na dalszą efektywność pracy uczestników szkoleń. Dużym plusem podanej firmy jest to, że w tej chwili kursy odbywają się także w trybie zdalnym lub mogą przyjąć formę hybrydową. Wiodąca tematyka szkoleń krąży wokół tematów jakimi są: sprzedaż i obsługa klienta, efektywność osobista, szkolenia dla HR, przywództwo i zarządzanie, szkolenia dla administracji lub Team Building Edutainment.

Trenerzy, którzy tworzą tutaj zgrany zespół to eksperci, którzy mogą chwalić się wieloma poleceniami. Wskazana firma szkoleniowa ma w dorobku dużo zrealizowanych szkoleń i mnóstwo dobrych opinii. Dewiza firmy Gamma to: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Uwydatnia ono w całości ukierunkowanie do wdrożeń i projektów rozwojowych. Prelegenci w trakcie każdego szkolenia ukierunkowani są na dostarczenie realnej na pułapie: wskaźników biznesowych, wyników badań albo obserwowalnej różnicy w postępowaniu odbiorców.

W pierwszej kolejności każdy szkoleniowiec rozpoznaje oczekiwania kursantów i ich przełożonych, na fundamencie jakich zdefiniuje cele i działania pozwalające wdrożyć najnowsze zdolności w praktykę zawodową. Ukierunkowanie szkoleniowców przekłada się na zaangażowanie uczestników i umożliwia otrzymać satysfakcjonujące efekty. Jeszcze przed rozpoczęciem projektu uczestnikom zadawane jest pytanie: „Po czym poznać, że uzyskaliśmy zamierzone efekty?”. Cele definiowane są tak, by następnie można było z satysfakcją przedstawiać wyniki wszystkich projektów. Z metodyką pracy oraz misją Gamma można zapoznać się na stronie online. W dodatku, na witrynie umieszczona została Strefa Wiedzy. Zawiera ona parę elementów: raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek, jak i materiały video. Content podzielony w określone podkategorie pomaga kursantom w lepszym przyswojeniu wiedzy.

Może to ci się też spodoba:

Wasze opinie

  1. Łucja Ko. pisze:

    W mojej firmie tez ostatnio mieliśmy kilka szkoleń. Lubie to ponieważ u nas dość mocno stawia się na jakościowe projekty, anie tylko szybkie szkolenia nie wiadomo czego:) strona https://optimatis.pl/jira-service-desk-koszty/ pokazuje zresztą czym się zajmujemy:)

Dodaj komentarz