Zapobieganie przebarwieniom skóry

Jeśli nie chcesz, aby na Twoim ciele i twarzy pojawiły się przebarwienia – zacznij im zapobiegać. Zależnie od ich rodzaju i źródła zapobieganie będzie różniło się od siebie i czasami może być bardzo uciążliwe, długotrwałe i niesatysfakcjonujące. Jak więc im zapobiegać?

Jak wiadomo największym wrogiem pięknej skóry jest promieniowanie słoneczne, a dokładnie promienie UV. W tym przypadku zawsze warto pamiętać o kremach z filtrem SPF. Powinny one zagościć w Twojej kosmetyczce na stałe – nie tylko latem. Szczególnie zalecane jest ich stosowanie, jeśli stosujesz leki hormonalne – one mogą potęgować pojawianie się przebarwień. Kremy i kosmetyki na przebarwienia znajdziesz na stronie Novaclear.

Przebarwienia mogą być również następstwem złej pielęgnacji. Często skarżą się na nie osoby, które w młodości walczyły z trądzikiem. W niektórych przypadkach nieleczony trądzik może pozostawić po sobie blizny i rany, które sprawiają, ze koloryt naszej skóry jest nierównomierny. Dbaj o to, aby stosować kosmetyki dedykowane cerze trądzikowej, na przykład te z linii Novaclear Acne.

Co zrobić, jeśli okaże się, że niechciane przebarwienia jednak pojawiły się na Twoim ciele? Wtedy warto postawić się na kosmetyki pielęgnacyjne do walki z tym problemem. Novaclear Whiten to specjalistyczne kosmetyki, dzięki którym walka z niedoskonałościami będzie efektywniejsza i przyjemniejsza. W linii tych kosmetyków znajdziesz między innymi:
– serum wybielające;
– wybielający balsam do ciała;
– wybielający krem na dzień;
– wybielający żel do mycia twarzy;
– wybielający krem na noc.

Kompleksowa i regularna pielęgnacja nakierowana na walkę ze skutkami nadmiernej ekspozycji na słońce czy podrażnienia – przebarwieniami – pozwoli Ci skutecznie z nimi walczyć. Stosując jakościowe produkty pełne naturalnych substancji aktywnych możesz w krótkim czasie cieszyć się blaskiem swojej skóry ponownie. Novaclear Ci w tym pomoże.

Dla osób, które zdecydowały się na zabiegi kosmetyczne w celu poprawienia kolorytu swojej skóry polecamy zapoznać się produktami linii Novaclaer Repair. Dzięki dedykowanej pielęgnacji wzmocnisz i przyspieszysz rezultaty zabiegów tego typu.

Może to ci się też spodoba:

Dodaj komentarz